Micsig MHO3-5004 500MHz 4 Kanal Tablet Osiloskop
300.300,00 TL
225.225,00 TL
%25 İNDİRİM
23.924,53 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
MHO3-5004
Fiyat
Havale
220.720,50 TL (%2,00 havale indirimi)
Yüksek Çözünürlüklü Osiloskop MHO 3 Serisi, 500MHz bant genişliği, 3GSa/s örnekleme hızı, 4 analog kanal, 360Mpts bellek derinliği ve 12 bit dikey çözünürlüğe sahiptir; 3,58 cm ultra ince gövde duvar/kol montajını destekler; 1920 x 1200 çözünürlüğe sahip 14 inç entegre dokunmatik ekran eşsiz dalga formu gösterimi sağlar.
12-bit Dikey Çözünürlük
En kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü
Tam bağlantı
Düşük gürültülü zemin
MHO 3 serisinin gürültüsü 500MHz tam bant genişliğinde 80μVrms'den azdır, bu da mühendislerin günlük devre hata ayıklamaları sırasında zayıf ama önemli sinyalleri doğru bir şekilde yakalamalarına olanak tanır.
Derin bellek ve segmentli depolama edinimi
Donanım dijital filtresi
Kapsamlı prob seçimi
Bant genişliği : 500MHz
Yükseliş Zamanı : ≤0,7ns
Analog kanallar : 4
Gerçek zamanlı örnekleme oranı : 3GSa/s
Bellek Derinliği : 360Mpts
Dikey Çözünürlük : 12bit
Maksimum dalga formu yakalama oranı : 230.000wfms/s
Gürültü : <80μVrms
Arayüzler : USB 3.0 Host, USB Type-C, HDMI, Tetikleyici çıkışı
Görüntülemek : 14" tam dokunmatik ekran, 1920 x 1200 çözünürlük
Boyut / Net Ağırlık 400*280*35,8 mm / 4,3 kg
Aksesuarlar
Micsig MHO3-5004 osiloskopu şunlarla birlikte gelir:
4x MSP500 pasif prob
4x MSP-BNC adaptörü
1x güç adaptörü
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Micsig MHO3-5004 500MHz 4 Kanal Tablet Osiloskop Micsig markalı Micsig MHO3-5004 500MHz 4 Kanal Tablet Osiloskop ürününü en ucuz fiyat avantajı ile havyamalzemeleri.com'dan 225.225,00 TL indirimli fiyat ile satın alabilirsiniz. MHO3-5004